Öncelikle demek istiyorum ki; kendine güvenmeyen ve kaba beyler arayıp beni rahatsız etmesin. Öyle bir durumda engelliyorum ve bir daha asla bana ulaşamıyor. Ataşehir farkını yaşatmak her bayanın harcı değildir. Buraya gelen veya yaşayan beyler her zaman en kalitesini ve en göz dolduran bayanları kendine seks partneri olarak seçiyor. Doğru adamlara da zaten bu yakışır.

İçim neyse dışımda odur asla kimsenin arkasından konuşmam, gizlilik benim içinde çok fazla ön plandadır. Telefonla görüşme esnasında kendinizi bana ifade edebilmeniz cidden çok önemlidir. Fazla atıp tutmanıza gerek yok sadece içten ve samimi yaklaşın ben zaten insan sarrafı olduğum için nasıl  birisi olduğunuzu anlayabilirim.

Çekici konuşmaya çalışan bayları çok tatlı buluyorum ne olursa olsun benim için bir şey yapıyorsunuz. Benim için değerli olan her şeyi etrafımda tutmaktan hoşlanırım. Çok çabuk kazanılacak şeyler değil ama birden kanım kaynadığı için hiç belli olmuyor. Sizde benimle seks sırasında sürekli partner kalma fikrine uyarsanız istediğiniz her an beni elde edebilirsiniz.

Listing ID: 238582232ce732fe

8 Kasım 2016 23:24

This ad has expired

Comments